X
تبلیغات
رایتل

کسب درآمد از اینترنت

معرفی و آموزش جامع کسب درآمد از سایت UInvest

 هم اکنون با تمام انرژی و افتخار، با معرفی یکی از شیوه های کسب درآمد، در خدمت شماهستم.

در این مطلب به معرفی کامل ( شامل آموزش جامع ویدویی بعلاوه جزوه آموزشی به شیوه سوال و جواب ) سایت معتبر و با سابقه UInvest می پردازیم. به جرأت می توانم بگویم که این سایت جزء بهترین های عرصه کسب درآمد می باشد.این سایت به هیچ عنوان هایپ یا فارکس نمی باشد…

UInvest مخفف Ukraine Invest می باشد در ابتدا این سایت فقط در این کشور فعالیت داشت ولی چند سالی  است که به صورت بین المللی فعالیت می کند.

شرکت یو- اینوست یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه تجارت و کسب درآمد در دنیای اینترنت می باشد.این شرکت که حدود ۵ سال از فعالیت حرفه ایش در زمینه کسب درآمد می گذرد توانسته نظر بسیاری از کاربران حرفه ای در این زمینه را به خود جلب کند.

مکان اصلی یواینوست در اوکراین می باشد و یک دفتر دایمی هم در آمریکا دارد که در زمینه آموزش و پشتیبانی به سرمایه گذاران  فعال هستند.

شرکت یواینوست با بهره گیری از کارشناسان و ویزوتورهایش پروژه های مختلفی از سراسر جهان را به  کاربران خود معرفی می کند و  کابران هم با خرید سهام یا اوراق مشارکت این شرکت ها از سود سهام برخوردار می شوند و شرکت هم ۱۰ درصد سود شما را به عنوان حق الزحمه می گیرد.

مثلا فرض کنید یک شرکت پیمانکار می خواهد یک کارخانه تولید استیل در ترکیه و یا ایران احداث کند و بعد از برآورد مبلغ،قیمت و تعداد هر سهم یا اوراق مشارکت را اعلام می کند و شرکت یواینوست به عنوان واسطه مسئول فروش این اوراق به کاربران می شود.

شرکت از کاربران خود به صورت منظم و سالانه برای شرکت در  کنفرانس های سراسری دعوت به عمل می آورد که از این نمونه می توان به کنفرانسی که در تاریخ ۲۹ April  الی ۱ may  سال ۲۰۱۳ (۱۰ الی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲) به مدت ۳ روز در محل Crowne Plaza Hotel در کشور آمریکا، اشاره کرد.

حدود ۸ ماه از عضویتم در این سایت می گذرد و بعد از تحقیقات فراوان از جمله تماس تلفنی با دفتر اکراین و آمریکا این شرکت، بازدید ازدفتر اکراین( به واسطه دوستانم)، بررسی سابقه این شرکت و پرس و جو از کاربران و افراد باسابقه در این زمینه (که هم اکنون زیر مجموعه یکی از آن ها هستم و ایشان ماهانه درآمدی بالغ بر ۲۷۰۰ دلار ازیواینوست دارد.) تصمیم به فعالیت جدی و همچنین معرفی این شیوه به کاربران محترم و معتبر سایت خود گرفتم.


برای این که هیچ سوالی از جانب شما عزیزان بدون پاسخ نماند تصمیم به ارایه آموزش کامل این سایت به صورت جامع همراه ویدئو و کتاب  گرفتم. این مجموعه را تهیه و با افتخار تقدیمتان می کنم و امیدوارم از کسب درآمدتان لذت ببرید.

نمی خواهم مطلبم از حوصله شما عزیزان خارج شود؛ بنابراین شما را به دانلود آموزش ها ارجاع می دهم.اگر باز هم سوال بدون جوابی ذهنتان را مشغول کرد در خدمتتان هستم.

دانلود بسته آموزشی جامع کسب درآمد از سایت UInvestسرور شماره ۱                                          سرور شماره ۲  

برای عضویت روی بنر زیر کلیک نمایید:

عضویت در UInvest


اما انجام هر بیزینسی چه در بازار سنتی و چه مدرن با ریسک  خودش همراه است و این که کاملا به کسی اطمینان تام بدهم،کمی با عقلانیت منافات دارد. از کاربران فهیم سایت تقاضا دارم با آگاهی از این نکته تصمیم به فعالیت و کسب درآمد بگیرند.

منبع : ptcclass


مطالب مرتبط:

روشهای کسب درآمد اینترنتی 

کسب درآمد آسان

همراهی با شما تا ر�%

ابزار هدایت به بالای صفحه

Referral Banners
EasyHits4U.com - Your Free Traffic Exchange - 1:1 Exchange Ratio, 5-Tier Referral Program. FREE Advertising!